Home Sport
Allegri merr drejtimin e skuadrës së njohur në Serie A?
Roma mund të ndryshoj trajner vetëm pas javës së parë në Serie A.

Barazimi ndaj Veronas ka bërë që të kryqëzohet nga kritikat trajneri Paolo Fonseca.

Por për të ngjallur edhe më shumë spekulimet ka menduar trajneri Massimiliano Allegri, i cili nuk e ka mohuar nëse do ta marrë drejtimin e Romës.

Allegri po merr pjesë në ‘Dancing with the Stars’, teksa i është bërë pyetja nëse do ta marrë drejtimin e Romës.

"Allegri në Romë? Nuk i dihet. Le të shohim çfarë do të ndodh", ka thënë shkurtimisht trajneri italian.

Trajneri italian është kërkuar edhe më parë nga Roma, por ai nuk është bindur nga oferta e Romës.

Tani pas ndryshimit të presidencës në Romë, Allegri mund të reflektojë dhe ta marrë drejtimin e klubit kryeqytetas italian.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)
Formacionet zyrtare, Krasnodar-Chelsea
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Barcelona në Superligën e Evropës? Vjen reagimi i FIFA-s

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media