Home Sport
Formacionet zyrtare, Chelsea-Liverpool
Ndeshja më interesante e javës së dytë të Premierligës zhvillohet në "Stamford Bridge" mes Chelsea dhe Liverpool, teksa të dyja ekipet në këtë takim vijnë me fitore.

Më poshtë janë formacionet zyrtare:

Chelsea: Arrizabalaga; James, Zouma, Christensen, Alonso, Kante, Jorginho, Kovacic, Havertz, Mount, Werner.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Barcelona në Superligën e Evropës? Vjen reagimi i FIFA-s
Premtimi i shqiptarit: Do pres flokët nëse kualifikohemi në Europian
Gjilani kryen detyrën, Drenica triumfon ndaj Trepçës
Starte sezonale shumë negative për Juven e Barçën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media