Home Sport
Bayern "poker" Atl Madrid (VIDEO)
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Atletico Madrid.

Kingsley Coman shënoi në portën e Jan Oblak, pas një asistimi të bukur të Joshua Kimmich (1-0).

Nuk shumë dhe erdhi edhe goli i dytë për bavarezët.

Coman asiston bukur te Leon Goretzka i cili me një goditje të bukur shënon për 2-0.

Në minutën e 66-të të ndeshjes, Corentin Tolisso vulosi fituesin me një super gol nga një distancë prej më shumë se 20 meta (3-0).

Pas gjashtë minutash Coman shënoi një gol të bukur, duke dribluar mbrojtësin e Atleticos për të shënuar për 4-0.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter nuk heq dorë nga Milik, ofron edhe një mesfushor
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem
Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë
Çfarë të bëni përpara se të kërkoni ngritje të pagës nga punëdhënësi?
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media