Home Sport
Gjilani kryen detyrën, Drenica triumfon ndaj Trepçës
Gjilani ka shënuar fitore në shtëpinë e vet ndaj Besës së Pejës.

Gjilanasit morën tre pikë me fitore minimale.

Goli i vetëm u realizua nga Matheus, i cili realizoi autogol në fundin e pjesës së parë.

Skuadra e Gentjan Mezanit ngjitet në vendin e tretë me 16 pikë, ndërsa Besa mbetet e fundit me pesë pikë.

Ndërkaq, Drenica ka triumfuar përballë Trepçës ’89 me rezultat 2:1.

Të dyja ekipet ndajnë pozitat 7 dhe 8 me nga 11 pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter nuk heq dorë nga Milik, ofron edhe një mesfushor
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem
Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë
Çfarë të bëni përpara se të kërkoni ngritje të pagës nga punëdhënësi?
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media