Home Sport
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Një skandal i vërtetë është publikuar nga ana e mediave franceze të cilat zbardhën një bisedë mes Benzemas dhe Mendy.

I tradhtuar nga kamerat, sulmuesi i Realit të Madridit i kërkoi shokut të skuadrës, Mendy, që të mos i pasonte më Vinicus Junior.

Arsyeja? Talenti i ri nuk po luante për skuadrën dhe po shkatërronte më kot aksionet e Realit të Madridit, duke kërkuar prestigjin personal.

Fjalët e Benzemas që shkuan më tej duke thënë se Vinicus po punonte kundër madrilenëve kanë bërë xhiron e botës.

Heshtjen e madhe e ka thyer një mesazh i vetë sulmuesit:

“Qentë le të lehin”. Megjithatë nuk ka asgjë më tepër sesa një adresim i tillë nga ana e Benzemas, kur kërkohet një shpjegim për të vërtetën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter nuk heq dorë nga Milik, ofron edhe një mesfushor
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem
Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë
Çfarë të bëni përpara se të kërkoni ngritje të pagës nga punëdhënësi?
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media