Home Sport
Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë
Skuadra e Bayern Munchen edhe këtë sezon po kalon në një formë të mrekullueshme.

Kampionët e Evropës dhe Gjermanisë po vazhdojnë të jenë dominues në Bundesligë.

Por, është një skuadër që është më në formë. Milan gëzon formë më të mirë në ligë këtë sezon.

Sipas statistikave, klubi italian fiton 2.5 pikë për ndeshje këtë sezon, kurse Bayern Munchen 2.1.

Me ndeshjet e treguara në 9 ndeshjet e para, duket se Milani i madh po rikthehet./
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan
"Kurrë nuk do ta harroj çfarë më tha Benzema, kurrë"
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media