Home Sport
Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
Gardiani Kombëtares Shqiptates dhe SPAL-it, Etrit Berisha i infektuar nga 27 nëntori ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe ditën e sotme është shtruar në spital.

Portieri shqiptar, në fakt, siç komunikoi klubi emilian, u shtrua në spital për mbikqyrje me te rrepte mjekesore, pas perkeqesisht te gjendjes se tij klinike.

Siç raportohet, Berisha ka qenë pozitiv me Koronavirusin që nga 27 nëntori dhe me sa duket nuk është asimptomatik.

Në vijim pritet të ketë të tjera informacione mbi situatën e kapitenit kuqezi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan
"Kurrë nuk do ta harroj çfarë më tha Benzema, kurrë"
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media