Home Sport
Juve siguron çerekfinalen me shumë vuajtje (VIDEO)
Juventus fitoi vetëm në shtesë 3-2 ndaj Genoas.

Pas dy golava të Kulusevski dhe Moratës, miqtë nuk u dorëzuan dhe shënuan 2 gola me Czyborra dhe Milgoni duke dërguar ndeshjen në shtesë.

Por skuadra e Pirlos nuk u dorzua pasi talnti Hamza Rafia 104' shënoi për ta mbyllur ndeshjen 3-2 në favor të Juves

Ndërkohë, Juve në çerekfinale do të presë fituesin e çiftit Sassuolo-Spal. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan
"Kurrë nuk do ta harroj çfarë më tha Benzema, kurrë"
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media