Home Sport
Shtohen rastet me Covid-19 te Torino, pezullohet stërvitja
Torino ka suspenduar stërvitjet shkaku i rasteve të tjera me COVID-19 në skuadër.

Pasi javën e kaluar u konfirmuan tri raste me COVID-19, të tjerat mund të bëhen në orët në vijim sapo të përfundojnë testimet.

Për këtë arsye skuadra ku luajnë Mërgim Vojvoda dhe Samir Ujkani ka suspenduar stërvitjen.

"Në lidhje me situatën e kontigjentit ende jo të stabilizuar dhe në zhvillim, mbi indikacionet e autoritetit lokal shëndetësor, Klubi i Futbollit Torino njofton se trajnimi i sotëm është pezulluar në pritje të kontrolleve të mëtejshme", shkroi klubi në komunikatë./
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)
Milani shpëton në fund mes dramës, një hap fals në luftën për titull (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media