Home Sport
"Ende s’e kam takuar ndonjë si Floriani", Sam Jones i befasuar me vullnetin e shqiptarit
Promotori i Florian Markut, Sam Jones është i befasuar nga vullneti i boksierit shqiptar.

Florian Marku arrti të fitonte të shtunën në mbrëmje ndaj Rylan Charltonit – pasi ekipi i këtij të fundi hodhi peshqirin në ring, duke u dorëzuar para shqiptarit.

Sam Jonesi, i cili e mori Markun nga fillimi i karrierës në boks, është i befasuar nga vullneti që ka boksieri shqiptar për të luftuar.

"Nuk e kam njohur ende asnjë njeri që është kaq shumë i lumtur për të luftuar. Mbreti shqiptar", ka shkruar Jonesi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)
Milani shpëton në fund mes dramës, një hap fals në luftën për titull (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media