Home Sport
Nga 21 janari që nuk luan, Strakosha në listën e lojtarëve për ndeshjen me Bayernin
Lajm i mirë për Thomas Strakoshën, i cili la pas dëmtimin e gjatë që kishte pësuar.

Në ndeshjen ndaj Bayernit të Mynihut, e cila është e programuar të zhvillohet mbrëmjen e sotme në stadiumin "Olimpico" të Romës në orën 21:00, portieri i Kombëtares shqiptare është përfshirë në listën e trajnerit Simone Inzagi.

Strakosha nuk luan që në sfidën e Kupës s
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Leverkusen do të tentojë përsëri transferimin e Milot Rashicës
Barcelona dhe Atletico "pikiatë" në buxhet, Reali në rritje pas janarit
Interesi nga Man.United motivon Andre Silvën
U arrestua dje, Gjykata e Lartë e Drejtësisë: Bartomeu lirohet me kusht
Derbi në fundjavë, kjo pritet të jetë gjendja e Realit sa i përket mungesave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media