Home Sport
Topi po shkonte drejt portës së boshatisur, arbitri i "bën gjëmën" (VIDEO)
Një episod i pazakontë është regjistruar në kampionatin e Meksikës gjatë sfidës mes Cruz Azul dhe Toluca.

Vendasit triumfuan me shifrat 3-2, megjithëse rezultati mund të ishte më i thellë. Arbitri Oscar Macias është kthyer në portier për Tolucan, teksa në një aksion nga Cruz Azul devijon jashtë topin që po shkonte drejt portës së boshatisur.

Lojtarët vendas kanë reaguar menjëherë për këtë moment aspak të bukur, ku shohin fatin të bëjë lojra me ta.

Por gjithsesi gjyqtari i takimit nuk e pa aspak veten si fajtor në mohimin e këtij goli, duke lënë lojën të vazhdojë normalisht dhe duke u justifikuar me faktin se ishte duke dalë jashtë zone në momentin që devijoi topin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)
Milani shpëton në fund mes dramës, një hap fals në luftën për titull (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media