Home Sport
Do qeshni me lot, si ky aktrim nuk keni parë kurrë (VIDEO)
Në ligën e 3 në kampionatin e Guatemalës ka ndodhur një teatër në fushën e lojës.

Një futbollist aktroi duke goditur veten për të ndalur lojën.

Nuk dihet përse ai e bërë këtë gjest por video është bërë virale në internet. Për më shumë shikoni pamjet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dita kur Ferdinand mbrojti Cristianon nga brutaliteti i Van Nistelrooy
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)
Milani shpëton në fund mes dramës, një hap fals në luftën për titull (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media