Home Sport
Ka sërish gol në Olimpico (VIDEO)
Më mirë se kaq nuk mund të shkonte ndeshja për Bayern.

Gjermanët kanë shënuar golin e dytë përballë Lazio.

Jamal Musiala realizoi në minutën e 22 pas një gjuajtje në hyrje të zonës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Leverkusen do të tentojë përsëri transferimin e Milot Rashicës
Barcelona dhe Atletico "pikiatë" në buxhet, Reali në rritje pas janarit
Interesi nga Man.United motivon Andre Silvën
U arrestua dje, Gjykata e Lartë e Drejtësisë: Bartomeu lirohet me kusht
Derbi në fundjavë, kjo pritet të jetë gjendja e Realit sa i përket mungesave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media