Home Sport
Giroud bën heroin me një supergol, ndihet dora e Tuchel (VIDEO)
Chelsea ka arritur një fitore të madhe ndaj Atl Madrid në ndeshjen e parë të Champions League.

Heroi i këtij takimi ishte padyshim Olivier Giroud i cili realizoi një supergol me rofeshatë në minutën e 71'.

Ndërkohë, ndeshja e kthimit do të luhet me 17 mars në Londër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Leverkusen do të tentojë përsëri transferimin e Milot Rashicës
Barcelona dhe Atletico "pikiatë" në buxhet, Reali në rritje pas janarit
Interesi nga Man.United motivon Andre Silvën
U arrestua dje, Gjykata e Lartë e Drejtësisë: Bartomeu lirohet me kusht
Derbi në fundjavë, kjo pritet të jetë gjendja e Realit sa i përket mungesave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media