Home Video Lajme
Ulërima që të ngjethin mishin, punonjësit e azilit rrahin të moshuarin (VIDEO)
Një video shokuese e publikuar nga “JOQ” tregon se në një azil privat për moshat e thyera që ndodhet në zonën e Kinostudios në Tiranë ka ndodhur një episod i rëndë dhune.

Sipas dëshmitarëve raportohet se dikush nga stafi i azilit ka qenë duke rrahur një të moshuar të seksit mashkull për motive të panjohura.

Ato që të bëjnë përshtypje janë ulërimat e tij të përvuajtura që dëgjohen deri në rrugë dhe keqardhja e kalimtarëve të cilëve u ngjethet mishi kur i dëgjojnë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dueli Cristiano vs Marcelo në stërvitje, për të shënuar një gol të vështirë (VIDEO)
Djali i mori nuse të shkurtër, nëna vret veten tragjikisht (FOTO & VIDEO)
Sherr me shkelma mes taksistëve shqiptarë në Greqi : O shk****atë (VIDEO)
Pamje të frikshme! Studentja vetëvritet duke u hedhur nga kati i 7 (VIDEO)
PAMJE TË RËNDA/ Polici ekzekuton të riun pas thirrjeve që të hidhte thikën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media