Home Video Lajme
Po bën xhiron e botës, ky është gjyqtari më i çuditshëm që mund të keni parë (VIDEO)
via ytCropper
Një video nga kategoria e dytë në Finlandë mes Oulu dhe Ekenas po bën xhiron në mediat sociale. Gjyqtari i kësaj ndeshje vendosi që të akordonte një penallti amatoreske në minutën e 57-të, ndërkohë që më pas vazhdon të bëjë pafund gafa.

Lojtari i Ekenas fillimisht shënon, por gjyqtari e anulon për kalim të vijës gjatë ekzekutimit, raporton Albeu. Më pas futbollisti që do të ekzekutonte penalltinë i tërhiqet disa herë vëmendja për respektim të pikës së penalltisë, derisa gjyqtari vendos që ta anulojë fare penalltinë.

Mesa duket arbitri ka dashur të bëhet "gazi i botës" me veprimet e tij. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Plas grushti në emision LIVE (VIDEO)
Rëqethin sirianët: Të paktën në parajsë do të ketë ushqim (VIDEO)
I grabistin traktorin dhe e ekzekutojnë, pamje të frikshme nga Siria (VIDEO)
Sfidoi Xhafajn në Kuvend, drejtoresha legjendare të Ramës bën bujë sërish (VIDEO)
A e uroi kush? Afrim Gashi i BESA-s bëhet hit me përgjigjen e tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media