Home Video Lajme
Gjermania kalon në avantazh ndaj Australisë, dhuron spektakël (VIDEO)
Gjermania ka kaluar në avantazh që në minutën e 5-të të ndeshjes së parë në grupe ndaj Australisë, në duelin e vlefshëm për Kupën e Konfederatave.

Pancerat luajnë në këtë turne me futbollistë shumë të rinj, ndërkohë që ndër lojtarët me eksperiencë në fushë është dhe Mustafi.

Golin para pak minutash e ka shënuar Stindl pas një aksioni fantastik nga krahu i djathtë i Brandt . /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbardhen pamjet si policia zbarkoi në "Santa Quarantën" e Balilit (VIDEO)
Noka thumbon deputeten e PS: Të doli emri tek Habilajt apo jo ish-zv/ministre?
Shkon për të vjedhur, hajduti terrorizohet nga shitësja (VIDEO)
Aksioni me 12 ton kanabis në Përmet, vihet në pranga i shpalluri në kërkim (VIDEO)
Sherri me gazetarët, Zheji bën për ujë të ftohtë Ramën në studion e tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media