Home Video Lajme
Reali e nis me fitore në Champions (VIDEO)
Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 në shtëpi Apoelin.

Në “Santiago Bernabeu” shkëlqeu i rikthyeri Cristiano Ronaldo, i cili realizoi dy gola (12’ dhe 51’), ndërsa golin tjetër për Los Blancos e shënoi kapiteni, Sergio Ramos (61’).

Kjo është një fitore me shije të hidhur për Zidanen, pasi humbi Mateo Kovacicn për shkak të një dëmtimi që pësoi në pjesën e parë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbardhen pamjet si policia zbarkoi në "Santa Quarantën" e Balilit (VIDEO)
Noka thumbon deputeten e PS: Të doli emri tek Habilajt apo jo ish-zv/ministre?
Shkon për të vjedhur, hajduti terrorizohet nga shitësja (VIDEO)
Aksioni me 12 ton kanabis në Përmet, vihet në pranga i shpalluri në kërkim (VIDEO)
Sherri me gazetarët, Zheji bën për ujë të ftohtë Ramën në studion e tij (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media