Home Video Lajme
Gjermanët ngushtojnë diferencën ndaj madrilenëve (VIDEO)
Borussia Dortmund ka shënuar golin e parë ndaj Reali në "Santiago Bernabeu"

Goli është shënuar nga sulmuesi gabonez, Aubameyan në minutën e 43'-të.

Ndeshja po luhet me intensitet të lartë dhe kronometrohet minuta e fundit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media