Home Video Lajme
Liverpool nuk ka të ndalur, shënon edhe dy gola të në pjesën e dytë (VIDEO)
Liverpooli ka shënuar edhe dy gola të tjerë në këtë pjesë të dytë kundër Spartak Moscow.

Në fillim ishte Mane që shënoi në minutën e 47'-të, ndërsa mbas tre minutash Coutinho realizon hat-trick.

Vendasit e kanë mbyllur ndeshjen dhe janë të etur për të shënuar akoma. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media