Home Video Lajme
Madrilenët shënojnë golin e tretë ndaj Dortmundit (VIDEO)
Reali i Madridit ka shënuar golin e tretë të avantazhit ndaj Dortmundit të Peter Bosz.

Goli është shënuar nga Lucas Vazquez në minutën e 81'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 83'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare bën që Rusia të këndojë shqip (VIDEO)
Kroatët dhe shqiptarët janë vëllezër, kjo video po çmend serbët (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media