Home Video Lajme
Sazan Guri: Viçin e kam kushëri të 7-të (VIDEO)
Ambientalisti i njohur Sazan Guri mbetet një ndër personat më interesantë në Shqipëri, kjo për shkak të karakterit, angazhimeve dhe të batutave të tij të veçanta.

Gjatë një intervistë në “Top Shoë” Sazan Guri ka bërë një deklaratë gati të habitshme.

Ai ka deklaruar se tashmë është kthyer në një vegjetarian po konsumon vazhdimisht mish pule për shkak se ajo sipas tij ka më pak mend.

Ndërsa Sazan Guri u shpreh kundër therjes së viçave duke deklaruar se viçi është kushëri i shtatë me njeriun.

“Pula ka më pak mend dhe dëmi është shumë herë më i vogël, ndërsa viçi është 5 milionë vjet o mik, e kemi kushëri të shtat녔-deklaroi Sazan Guri. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
F.h
e Enjte 7 Dhjetor 2017, Ora 14:21
Au njeri i quditshem qenka ky mozomakeq
Shkruani komentin tuaj!
 
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO)
Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO)
Donte të bënte një selfie, gruaja bie nga kati i 27-të (VIDEO)
Parlamenti Evropian "shuplakë" Kosovës, dënon njëzëri rrëmbimet e mësuesve turq (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media