Home Video Lajme
Një thes me dollar, shuma e frikshme që u hodh për këngëtarin shqiptar në SHBA
Gëzim Nika bëri 35 vjet që prej daljes së parë në skenë dhe kjo ka qenë një ngjarje e madhe për komunitetin e shqiptarëve në SHBA, të cilët e kanë festuar më se miri duke hedhur shuma të konsiderueshme parash ndërsa ai këndonte.

Pamjet e publikuara në rrjetet sociale tregojnë se në fund fare, këngëtari iku me një thes me dollar nga skena.

"Prandaj njerëzit duan të vijnë në Amerikë"., thonë personat që po filmojnë skenën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO)
Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO)
Donte të bënte një selfie, gruaja bie nga kati i 27-të (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media