Home Video Lajme
Psikologia fiksohet me gjykatësin bukurosh nga Tirana: Do e ndaj nga gruaja (VIDEO)
Një vajzë 24 vjeçare nga Tirana është fiksuar pas një punonjësi në Gjykatën e Tiranës dhe këtë "hall" të sajin ia ka shprehur Aldos në "Aldo Morning Shoë" me shumë zell dhe naivitet duke kërkuar të marrë këshilla.

"Unë jam i fiksuar me të. Wshtë 48 vjeç, kurse unë jam 24 vjeç dhe nuk më tërheqin çunat e rinj sepse janë shumë qumështor. Çfarë problemi ka nëse unë lidhem me të?"., - tha ajo duke marrë përgjigjen e Aldos se mund t'i prishte familjen prokurorit apo gjykatësit që vajza ka fiksim. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
firic
Huligani i vrarë në Kroaci, armik i përbetuar i shqiptarëve (VIDEO)
Komplet i përhumbur, Erdoganin e zë gjumi gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO)
Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media