Home Video Lajme
Rijeka i shënon edhe golin e dytë Milanit (VIDEO)
Rijeka ka shënuar edhe golin e dytë kundër Milanit në "Stadion HNK Rijeka"

Autori i golit është Gavranovic që ka dyfishuar shifrat ndaj kuqezinjëve.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 48'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Lazio e Strakoshës kualifikohet në çerek-finale të Kupës së Italisë (VIDEO)
Ismajl Kurteshi tregon se çfarë po ndodh në Vetëvendosje (VIDEO)
Disa tifozë lëshojnë himnin e Barcelonës para hotelit në Abu Dhabi ku po qëndron Reali (VIDEO)
Momenti i sherrit Rama-Noka: Kam ardhur nga pylli i satëme (VIDEO)
Del nga burgu e bën 3 vjedhje, kapet sërish 24-vjeçari në Tiranë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media