Home Video Lajme
Ish-banorja e BB sapo i bëri flokët “pink” dhe i shkojnë kaq shumë (VIDEO)

Lady in pink 🎀 @trendy_sallon ❤️

A post shared by Official Page (@ambramuji) on

Ish-banorja e Big Brother 9 ka bërë një ndryshim drastik dhe për më tepër të guximshëm.

Bëhet fjalë për Ambra Mujin vajza që u cilësua si përçarësja e marrëdhënies mes Olsit dhe Fjorentinës.

Modelaja simpatike e cila kohët e fundit ka qenë larg vëmendjes së medias ka bërë një ndryshim që vështirë të njihet.

Kaçurrelsja bionde tashmë është bërë ‘'pink'’. Ajo duket e lumtur me ndryshimin e saj.

Ish-banorja e apasionuar pas modës vazhdon të jetë po aq tërheqëse sa më parë./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media