Home Video Lajme
Lumi i baltës merr makinën para, pamje të frikshme vijnë nga SHBA (VIDEO)
Lumenj uji dhe balta pushtuan rrugët e një qyteze në Florida të SHBA duke shkaktuar 17 të vdekur, 100 shtëpi të shkatërruara dhe qindra të tjera të dëmtuara.

Ndërkohë që vala pushtonte rrugën, kamerat e sigurisë kanë kapur përpjekjet e një çifti me makina për t'i shpëtuar vdekjes, përcjell Albeu.com.

"Ishte një garë me lumin që po të rrëmben dhe jetën. E dashura po më kapte nga bluza duke më thënë që të ikim prej këtu"., shprehet Desionne Franklin.

Për fat të mirë ata kanë shpëtuar, por shumë të tjerë që u ndodhën në shtëpi apo makina patën tjetër fat. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë ndodhi mbrëmë kur u takua Tahiri me Stresin (VIDEO)
Roma fiton bindshëm ndaj SPAL-it, dhe renditet në vendin e tretë (VIDEO)
Këto pamje meritojnë respekt, tifozët e Napolit dhe Juvenentusit takohen dhe përqafohen (VIDEO)
Ngjarja që nuk patë në televizor: Ju rrëfej zjarrfikësit heronj të Tiranës (FOTO & VIDEO)
Berisha nxjerr videon: Kështu do të përfundojnë Rama dhe Tahiri (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media