Home Video Lajme
Mbyllet barazim pjesa e parë Besiktas - Skënderbeu, turqit tregojnë respekt të veçantë dhe falin golin (VIDEO)
U mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 sfida miqësore mes Beshiktashit dhe Skënderbeut.

Golin për Skënderbeun e ka shënuar Soue, ndërsa për Besiktasit shënoi Pektemek. Turqit në golin e Skëndërbeut treguan se në kampionatin turk nuk ka mungesë respekti.

Gjë e cila rezulton të jetë e drejtë pasi Skëndërbeu me lojtarin Soue marrshoi drejt portet i pabezdisur për të shënuar.

Beshiktashi shënoi një gol në minutën e 15-të, në momentin që Bajram Jashanica ishte i dëmtuar dhe kishte nevojë për ndihmën e mjekëve. Ekipi turk rinisi lojën nga vija anësore, në një moment që korçarët po qëndronin palëvizur për t’i ardhur në ndihmë Jashanicës.

Diçka e tillë, e detyroi trajnerin e Beshiktashit, të urdhëronte lojtarët e tij t’i falnin në këtë mënyrë një gol Skënderbeut, si shenjë e Fair-Play. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media