Home Video Lajme
Partizani gjunjëzohet nga super goli i Trezegues në minutën e fundit (VIDEO)
Ekipi i Partizanit nuk kamundur ta ruajë barazimin dhe për pak minuta.

Kryeqytetasit kanë humbur miqësoren e parë në Turqi ndaj Kasimpashas me rezultatin minimal 1-0. Partizani nuk arriti të rezistojë deri në fund.

Goli i vetëm i takimit është shënuar në minutën e 89-të nga Trazegeut, me një supërgoditje nga jashtë zonë që ka lënë të shtangur portierin Hoxha. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media