Home Video Lajme
James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO)
James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare.

Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë një supergol dhe ai në ndeshjen e parë të 2018-tës, ndeshje që bavarezët e fituan 3-1 kundër Bayer Leverkusen,

Për bararezët shënuan dhe Javier Martinez në minutën e 32-të e Franck Ribery në minutën e 59-të. Kurse golin e vetëm për Leverkusenin e shënoi Kevin Volland në minutën e 71-të.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media