Home Video Lajme
Mozzik bie në "kurthin" e tij! Video që zbulon si e nisi karrierën (VIDEO)

Nuk kam nevoj me ju arsyetu askujt , thjesht dua ta din realitetin te gjith se dijamantat i krijojm ne .... nese talentin e ki lloq ne ta bejm dijamant .... @zzapnchriss

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë studio diskografike.

Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një vendim të tillë, ish-menaxheri i tyre deklaroi se ata nuk e respektuan kontratën.

Ai tregoi se dyshja e njohur janë bërë të famshëm falë studios në fjalë, e argument kyç për këtë gjë e ka marrë edhe një video të shkurtër, të shkëputur nga intervista e Mozzikut dhënë vite më parë për “First Channel”.

Disa nga fjalët që thotë Mozzik gjatë intervistës janë: “Më ka ndihmuar shumë, se dikur nuk isha asgjë, kam qenë duke u sjell rrugëve. Më kanë marrë prej rrugëve dhe më ka çuar diku më lart. Tani jam bërë një diamant”.

Bashkangjitur me të menaxheri ish-menaxheri i tyre, Met Elshani, shruan në “Instagram”:

“Nuk kam nevoj me ju arsyetu askujt , thjesht dua ta din realitetin te gjith se dijamantat i krijojm ne …. nese talentin e ki lloq ne ta bejm dijamant”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO)
Çmendet Dembele, Barcelona shënon dy gola për 1 minut kundër Levantes (VIDEO)
Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO)
Bonucci flet për "shpërthimin" e Higuain ndaj arbitrit pas ndeshjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media