Home Video Lajme
E shkuara e errët e objektivit të shpërthimit në Shkodër (VIDEO)
Kanë nisur hetimet menjëherë pas ngjarjes së rëndë në Shkodër ku një sasi eksplozivi shkatërroi dyqane e makina pranë vendngjarjes.

Nga kjo ngjarje e rëndë kanë mbetur të plagosur 3 persona ndër to edhe shenjestra Lul Kulla.

Nga raportimet e para për albeu.com bëjnë me dije se Kulla është në gjendje të rëndë për jetën.

Kush është Lul Kulla?

Kulla nuk është aspak një emër i panjohur për Shkodrën dhe policinë pasi ai njihet si i “forti” i këtij qyteti. Kulla është akuzuar për gjoba, pasi nënshtroi tregtarët e këtij qyteti duke iu marrë bizneset.

Por jo vetëm kaq. Kulla akuzohet se ka marrë pjesë edhe në torturimin për vdekje të një personi në Shkodër, ngjarje e cila akoma është një mister.

Mësohet se dy personat e tjerë të plagosur nuk kanë asnjë lidhje me ngjarjen. /albeu.com/




Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media