Home Video Lajme
Pensionistin e gjen belaja me OSHEE pasi i kishin zaptuar shtëpinë (VIDEO)
Prej 4 vitesh një pensionist nga lagja “Kala” në Elbasan vuan mungesën e energjisë elektrike.

Krejt i vetëm 70-vjeçari kërkon ndihmë, pasi sipas tij borxhi i akumuluar ndaj OSHEE-së është kryer nga një familje e cila u strehua ilegalisht në banesën e tij, ndërsa ai gjendej në Greqi te vajza.

Ndjekim rrëfimin e Dhimitër Mehmetit. Për më shumë ndiqni kronikën.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Manchester City shpartallon Swansean (VIDEO)
Shkëndija shapllet kampione e Maqedonisë (VIDEO)
Laçi dhe Kukësi bëjnë paqe, ndajnë pikët me njëra-tjetrën (VIDEO)
Chelsea finalistja e dytë në Kupën e Anglisë (VIDEO)
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Southamptonit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media