Home Video Lajme
Luana zbulon veshjen dhe të ftuarit special të “Shiko kush Luan” (VIDEO)

Ahh keta dy kapitenet e mi @EdManushi @genthazizi 😂 NESER ne 20:50 ju e dini c’behet!! 💣💣 Me @soni_malaj @ervin.bushati @lorencjemini @denisdyrnjaja @delindazhupa @manjolabegolli @fifi.official @shikokushluan @topchannelalbania

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Luan Vjollca e ka bërë traditë tashmë që një natë para shfaqjes së emisionit “Shiko kush Luan”, të na prezantojë me të ftuarit e saj.

Soni Malaj, Ervin Bushati, Lorenc Jemini, Denis Dyrnjaja, Delinda Zhupa, Manjola Begolli dhe Fifi do të jenë të ftuarit specialë të kësaj puntate të radhës.

Ajo që bie në sy në këtë video është se Luana kësaj radhe do të vijë ndryshe, me flokë të gjatë, por jo më bionde. Ndërsa përsa i përket veshjes ka zgjedhur një fustan të gjatë tyl, ngjyrë nude. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media