Home Video Lajme
Landi i bën thirrje Ramës: Bëhu gati për këngë se t'ka rënë fama (VIDEO)
Ditën e sotme ne emisionin e përditshëm radiofonik "You & Me" ka marrë pjesë këngëtari i grupit "West Side Family", Landi Hysi.

Gjatë bisedës u fol edhe në lidhje me kryeministrin Rama dhe këngët që ky grup ka punuar me të.

"Tirona" dhe "Çohu" janë 2 nga këngët të cilat ndonëse kanë kaluar shumë vite njerëzit vazhdojnë t’i këndojnë si atëherë.

I pyetur se si ishte të punonin me të, Landi tregoi se ishte vetë Rama ai që kërkoi bashkëpunim, duke e dikur mirë se çfarë donte.

"West Side Family ka shumë kërkesa ndaj vetes, pavarësisht se përkrahim njërin krah, kjo nuk do të thotë se jemi kalë karroce dhe i shkojmë nga pas.

Ne do bëjmë një këngë shumë shpejt. Edo bëhu gati sepse të ka rënë popullariteti.”- shprehet Landi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media