Home Video Lajme
Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit (VIDEO)
Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge".

Kampionët e anglisë kanë humbur shansin e madh për të marrë tre pikët e arta dhe për t'u larguar në tabelën e klasifikimit.

Blutë e Londrës dominuan ndeshjen në të gjitha aspektet si në posedimin e topit ashtu edhe gjuajtjet në kuadratin e portës.

Chelsea arrit të bënte 17 goditje në portë dhe duke mbajtur topin 55%.

Leicester bëri vetëm 14 goditje dhe 45% mbajtjen e topit.

Me këtë barazim Chelsea mban pozitën e vendit të tretë me 47-të pikë, ndërsa "Dhelprat" në vendin e nëntë me 27-të pikë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO)
Nis sezoni për klubet e mëdha, Man City e fillon me humbje (VIDEO)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Pamjet, ja si u dhunua dje avokati Ilia Ilia (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media