Home Video Lajme
"Shpejtësi dhe çmenduri", makina luksoze përplas keq Fordin (VIDEO)
Një video e frikshme ku shihet një aksident i rëndë është publikuar në mediat sociale.

Një makinë Bentley Continental GT e cila po ecte me shpejtësi 160 kilometër në orë përplaset fillimisht me murin dhe godet fuqishëm një Ford 4x4.

Përplasja dramatike ndodhi në një nga lagjet e Anglisë ku shoferi i Ford 4x4, pensionisti Tim Edëards, 74 vjeç, mbijetoi mrekullisht nga aksidenti horror, përcjell albeu.com

Shoferi i Bentley, Richard Plum, 46 vjeç, u largua në këmbë nga vendngjarja por policia arriti ta arrestonte. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Lihet në harresë makina e harruar që Kennedy i dhuroi Titos para se të vritej (VIDEO)
Vllaznia dhe Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave (VIDEO)
Fjalimi i këtij deputeti po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO)
Zjarr në afërsi të KFOR-it në Arbëri (VIDEO)
Sulmuesi brazilian i Realit trullos kundërshtarin me një driblim magjik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media