Home Video Lajme
Trashi barazon supergolin e Sidibes (VIDEO)
“Selman Stërmasi” po zhvillon takimin midis Partizanit dhe Flamurtarit, i vlefshëm për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipërisë.

Bie në sy numri i pakët i tifozëve, të cilët e kanë braktisur skuadrën, për shkak të problemit me policinë. Vendasit janë parë të kalojnë të parët në avantazh pas 27 minutash janë barazuar nga Trashi.

Në minutën e 11 nga një goditje dënimi për kuqezinjtë, Zuka hedh një kros në shtyllën e dytë për Sidibe, i cili gjuan saktë me kokë, duke kaluar në avantazh vlonjatët.

Lorenc Trashi nga e majta lëshon një predhë duke mposhtur portierin Nurkoviç dhe duke vendosur baraspeshën në “Selman Stërmasi” në minutën e 37. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
hiligani5
U ekzekutua dje, trazirat që huligani kroat shkaktoi në Serbi (VIDEO)
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO)
albania0
Turp në Kosovë, pse e gjithë kjo urrejtje për kombëtaren e Shqipërisë? (VIDEO)
Merr formë "Arena Kombëtare", këto janë pamjet e impiantit të ri (VIDEO)
Ishte kurioz si i pastrohej shtëpia por u habit kur pa pastruesen zhveshur (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media