Home Video Lajme
Manchester City i pandalshëm, fiton në transfertë ndaj Stoke Cityt (VIDEO)
Manchester City ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sonte në Premier League, duke mposhtur skuadrën e Stoke Cityt me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Bet365".

Të dy golat i shënoi mesfushori spanjoll, David Silva në minutën e 10'-të dhe në minutën e 50'-të.

Pas kësaj fitoreje Manchester City kryeson renditjen me 81 pikë, ndërsa Stoke në vendin e 19 me 27 pikë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është reagimi prekës i Ferguson pas humbjes së Manchester United (VIDEO)
LIVE/ Studentët rrethojnë Ramën në kryeministri, mijëra derdhen rrugëve (VIDEO)
Trajner apo aktor? Interi e bën Spallettin elf të "babagjyshit" (VIDEO)
Momente që nuk u përsëriten, Mane thyen rrjetin me veprimin ndaj Lukakut (VIDEO)
"Tek për tek" me portën, por gjuajtja e Fellainit fluturon në kokën e sigurimit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media