Home Video Lajme
Video e pazakontë, disa shqiptarë mbështesin sulmet e Turqisë në Siri (VIDEO)
Një video e pazakontë është publikuar mbrëmë në internet, ku shikohen disa persona, shqiptarë, që shprehin mbështetjen e tyre për ushtrinë turke në sulmet që po bëjnë këta të fundit në Siri.

Video hapet me ‘Sheshin Shqiponja’, dhe vazhdon me personazhe që shprehin mbështetjen e tyre nga disa vende të ndryshme të Shqipërisë dhe në fund mbyllet me një fëmijë i cili thotë ‘Shqiponjat e vogla janë me ju”. /syri.net/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Mjafton vetëm goli i Costas, Spanja fiton me vuajtje ndaj Iranit (VIDEO)
Uruguai mposht Arabinë Saudite, kualifikohet në fazën tjetër të Kupës së Botës (VIDEO)
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO)
Fshehën alkoolin në dylbi, shikoni se çfarë bëjnë tifozët kolumbianë në stadium (VIDEO)
Pepe është një "pis" i vërtetë, shikoni çfarë bëri sot (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media