Home Video Lajme
Bota e muzikës në zi, vdes rrepisti i njohur (VIDEO)
Rrepisti i famshëm Craig Mack ka ndërruar jetë në moshën 46 vjeçare pasi ka pësuar një atak kardiak.

Producenti i tij është shprehur për ‘The Daily Neës’ se ai ishte përgatitur për këtë dhe se nuk kishte frikë nga vdekja.

Ylli i rrepit të viteve 90 ka qenë pjesë e ‘Puff Daddy’.

Këngën e tij ‘I’ll be missing you’ është e vështirë të gjesh dikë që nuk e ka dëgjuar.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Real nuk gabon, fiton në Bernabeu ndaj Espanyolit (VIDEO)
Interi rikthehet tek fitorja, mposht minimalisht Sampdorian (VIDEO)
Reali në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO)
Bayern fiton pastër, Schalke në krizë (VIDEO)
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe golin e dytë ndaj Schalkes (VIDE)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media