Home Video Lajme
Aksident në Durrës-Tiranë, makina kthehet përmbys në autostradë (VIDEO)
Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në Maminas, ku një makinë është kthyer përmbys.

Mjeti me targa AA 689 SI ka humbur kontrollin dhe si pasojë është batuar në njërin krah duke u përplasur me murin metalik mbrojtës të autostradës.

Nga informacionet paraprake, mëson se drejtuesi ka pësuar plagë të lehta, ndërsa janë shkaktuar dëme materiale.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit, shkruan Durrëslajm.

Shkak paraprak dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë me të cilën udhëtonte drejtuesi i makinës. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Tensionohet situata para Kryeministrisë, polica godet studentët (VIDEO)
Ky është reagimi prekës i Ferguson pas humbjes së Manchester United (VIDEO)
LIVE/ Studentët rrethojnë Ramën në kryeministri, mijëra derdhen rrugëve (VIDEO)
Trajner apo aktor? Interi e bën Spallettin elf të "babagjyshit" (VIDEO)
Momente që nuk u përsëriten, Mane thyen rrjetin me veprimin ndaj Lukakut (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media