Home Video Lajme
"Bashkimi bën fuqi", burrat nxjerrin kamionin nga lumi (VIDEO)
Ky është momenti i pabesueshëm që një grup fshatarësh u bashkuan për të nxjerrë një kamion nga një lumë në Kinën lindore.

Më shumë se 100 burra u bashkuan për të nxjerrë kamionin që kishte rënë 20 metra poshtë një pjerrësi, përcjell albeu.com

Vullnetarët bashkuan forcat me shoferin e kamionit dhe arritën ta çonin automjetin përsëri në një rrugë të afërt.

Video tregon burrat duke tërhequr me litarë kamionin afër bregur të lumit.

Disa minuta më vonë, kamioni u tërhoq dhe u kthye në rrugë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo i jep fitoren Juventusit në derbi kundër Torinos (VIDEO)
Dortmund mposht Werder Bremenin e Milot Rashicës (VIDEO)
Reali harron turpërimin në Champions, mposht minimalisht Vallecanon (VIDEO)
Çfarë mund të fshihet aty? Studentëve u kontrollohet edhe supa nga policia (VIDEO)
Manaj protagonist në Spanjë, shënon gol pas 3 muajsh (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media