Home Video Lajme
Lukaku zgjon Unitedin, shënon golin e parë ndaj Sevillas (VIDEO)
Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj Sevillas në "Old Trafford".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Romelu Lukaku në minutën e 84'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo i jep fitoren Juventusit në derbi kundër Torinos (VIDEO)
Dortmund mposht Werder Bremenin e Milot Rashicës (VIDEO)
Reali harron turpërimin në Champions, mposht minimalisht Vallecanon (VIDEO)
Çfarë mund të fshihet aty? Studentëve u kontrollohet edhe supa nga policia (VIDEO)
Manaj protagonist në Spanjë, shënon gol pas 3 muajsh (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media