Home Video Lajme
Shihni si banda e "skifterave" shqiptarë shkretojnë bizneset e italianëve (VIDEO)
Për fatin tonë të keq, shqiptarët jashtë territorit të vendit tonë njihen më shumë për vepra të rënda penale se sa për aftësi e vepra të mira.

Kjo për shkak të bandave të shqiptarëeve të vjedhjes apo drogës, që drejtojnë aktivitetet kriminale në shtetet fqinje apo edhe më larg.

Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni disa pamje të bërë publike nga policia italiane.

Pamje ku shihet në veprim një bandë shqiptare e cila është tashmë e shkatërruar nga policia italiane. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Kukësi fiton me polemika ndaj Vllaznisë, dhe blindon vendin e dytë në klasifikim (VIDEO)
Dhëmb për dhëmb! Greqia sfidon hapur Turqinë me këto super anije franceze (VIDEO)
"Bisha" amerikane arrin në Qipro pas tensioneve me Turqinë (VIDEO)
Stjuardesat filmohen gjatë një orgjie, plas skandali me kompaninë ajrore (VIDEO)
Marina Fara drejton makinën në mënyrë të veçantë, me këmbë dhe jo me duar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media