Home Video Lajme
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO)
Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës.

Një urim i veçantë është bërë nga Teuta Hoxha e cila me një video nga vajza e Ermal Hoxhës, Hera, ka uruar festën e Verës.

Si rrallë herë më parë, Rezarta Shkurta ka bërë publike pamje kaq magjike të vajzës së saj, e cila po rritet pa babain, Ermalin, pasi ai është i burgosur.

Si Teuta ashtu edhe Rezarta, kanë mbrojtur shpesh herë familjen Hoxha nga akuzat dhe sulmet politike. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
CSKA Moskës dyfishon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO)
Super Chalov, CSKA Moskës kalon në avantazh ndaj Real Madridit (VIDEO)
Me minifund del para djemve dhe u tregon të pasmet, reagimi i të dashurave (VIDEO)
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO)
Pas fitimit të kampionatit, trofeu skuadrës së Atlanta United përfundon në një klub striptizmi (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media