Home Video Lajme
Juventus kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO)
Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi kroat, Mario Mandzukic në minutën e 45'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shënohet goli i parë në stadiumin më të shtrenjtë në botë (FOTO & VIDEO)
Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes (VIDEO)
Blerja e votave dhe droga, televizioni italian rikthehet në Shqipëri (VIDEO)
Tifozi i Realit i kërkon autograf, Ronaldo: Ku e ke fanellën e Juventusit? (VIDEO)
Digjen pyjet e Shqipërisë, zjarri i fuqishëm edhe në Dajt (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media