Home Video Lajme
Manchester United mposhtet nga WBA, dhe i dhuron titullin Cityt (VIDEO)
Klubi i ​Manchester Cityt matematikisht është kampion i Anglisë për sezonin 2017/18, pasi Manchester United ka pësuar humbje shokuese në shtëpi, duke u mposhtur 0-1 nga WBA.

Disa ditë më parë ishte ekipi i Jose Mourinho që ia shtyu festën Manchester City, ndërsa sot, është vet Unitedit që i dhuron titullin ekipit të Qytetarëve.

Golin e vetëm dhe të tri pikëve për WBA-në, e realizoi Jay Rodriguez në minutën e 73'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
"Iu bëfshin fëmijët pederasta" mallkimet e shqiptarëve të revoltuar (VIDEO)
Tahiri i qeshur vesh më vesh në Kuvend, opozita braktis sallën (VIDEO)
“Si u martove me turkun”? Ermali i tregon Almedës fotot e partnerit me një femër tjetër (VIDEO)
Si është të t'i fusë duart Presidenti? Monika Kryemadhi çudit me përgjigjen (VIDEO)
Gafat e Rudinës nuk kanë të ndalur, shihni çfarë bën gjatë emisionit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media