Home Video Lajme
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO)
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi gjerman, Benedikt Howedes në minutën e 60'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dopieta e Shaqirit që fundosi Mourinhon (VIDEO)
Studentët bllokojnë qendrën e Tiranës (VIDEO)
Futbollisti dhunon rëndë arbitrin, i cili më pas përfundoi në spital (VIDEO)
Rektori i UBT u ngre kurth studentëve: Fut fshehurazi Ramën në takim, ata largohen nga salla (VIDEO)
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media